Brašna na řídítka TOPEAK TUBULAR BAR BAG ZELENÁ
Detailní popis produktu
| COMPARTMENT | one main, two side mesh pockets |
| CAPACITY | 3.8 L |
| MATERIAL | 600D Polyester, water repellent and stain resistant |
| BAG ATTACHMENT | Two anti-slip straps and one elastic cord |
| MOUNT | ø30-ø55 mm handlebars |
| HEAD TUBE DIAMETER | ø35-ø100 mm |
| MAX LOAD | 3 kg |
| SIZE | 23 x ø14 cm |
| WEIGHT | 258 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vybavení a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4710069707531 |
