Brašna na sedlovku TOPEAK BACKLOADER X ROLOVACÍ 15L ČERNÁ
Detailní popis produktu
| Maximální objem: | 15 L |
| Materiál: | Polyethylene / Anti-slip PU leather / Nylon / Engineering grade polymer, Lightweight, durable, water repellent and stain resistant |
| Uchycení: | Pouzdro se zapínáním na suchý zip a přezku |
| Voděodolnost: | 10,000 mm (vnitřní vak) |
| Maximální nosnost: | 5 kg |
| Rozměry: | 51 x 24 x 22 cm (15 L) |
| Hmotnost: | 570 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vybavení a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4710069706435 |
