Gravel Isaac Hadron Xplore Mojave Sand GRX 1x12
Detailní popis produktu
Technologie:
- Technologie: ISAT Hydrolite
- Materiál: Alu 7005/Carbon, hmotnost 1610g(M)
- Barva: Mojave Sand metalíza
- Hlavové složení: 1,5" nahoře i dole
- Středové složení: Pres Fit BB86
- Pevné osy: 12 mm
- Uchycení přesmykače: objímka 31,8 mm
- Průchosnost plášťů: 700x45c
Specifikace:
| Název zboží: | Gravel Isaac Hadron Xplore Mojave Sand |
| Model: | CX/Gravel Isaac Hadron Xplore |
| Kompletace: | Celé kolo |
| Sada: | Shimano GRX610 1x12 |
| Kola: | DT Swiss G1800 32 DB |
| Pláště: | Goodyear Connector TLR 700x40C |
| Řidítka: | šířka 42/44 cm |
| Představec: | délka 100/110 mm |
| Sedlovka: | Isaac aluminium Ø 27,2 mm |
| Kliky převodník a kazeta: | délka 172,5/175 mm, 40z, 10-45z |
| Hmotnost: | 10,30kg |
Geometrie:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2065090000000 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 1x12 |
