Gravel Isaac Torus Xplore Moss Green GRX610 2x12
Detailní popis produktu
Technologie:
- Technologie: Isaac HM Nano Quad Carbon
- Materiál: Advanced Carbon Tech Triad 40
- Barva: Moss Green
- Váha rámu: 1250 gramů ve velikosti L
- Hlavové složení: 1,5" nahoře i dole
- Středové složení: BSA
- Pevné osy: 12 mm
- Průchodnost: 45C
Specifikace:
| Název zboží: | Gravel Isaac Torus Xplore Moss Green |
| Model: | CX/Gravel Isaac Torus Xplore |
| Kompletace: | Celé kolo |
| Sada: | Shimano GRX610 2x12 |
| Kola: | DT Swiss G1800 32 DB |
| Kazeta: | 10-36 zubů |
| Řidítka: | Isaac 42 cm |
| Představec: | Isaac 90 mm |
| Sedlovka: | Isaac Ø 27,2 mm |
| Kliky: | délka 172,5 mm, převodníky 46-30 |
| Pláště: | Goodyear Connector TLR 700x40C |
Geometrie:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2064610000001 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 2x12 |
