Gravel KTM X-STRADA 10 2x11
Detailní popis produktu
Špičkový štěrkolet je osazen těmito komponenty:
| ŘAZENÍ: | Shimano GRX 2x11 |
| RÁM: | X-Strada Gravel AL6061tb / R-2090 |
| VIDLICE: | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mountings F14 |
| PŘEHAZOVAČKA: | Shimano GRX RX810-11 shadow+ |
| PŘESMYKAČ: | Shimano GRX RX810-2 |
| ŘADÍCÍ PÁKY: | Shimano GRX RX810 |
| KLIKY: | Shimano GRX RX600-11 46-30 |
| KAZETA: | Shimano HG700-11 / 11-34 |
| ŘETĚZ: | Shimano LG500 |
| BRZDY: | Shimano GRX RX810 hydraulic |
| BRZDOVÉ KOTOUČE: | Shimano RT64 CL 160 / 160 |
| PŘEDNÍ KOLO: | KTM Line - Shimano 105 R7070 CL 32H 110-12TA |
| DT Swiss 533D 32H 622x22TC | |
| DT Competition 2.0 black | |
| ZADNÍ KOLO: | KTM Line - Shimano 105 R7070 CL 32H 142-12TA |
| DT Swiss 533D 32H 622x22TC | |
| DT Competition 2.0 black | |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ: | Schwalbe G-One Bite Perf. RaceGuard TLE 40-622 |
| ZADNÍ PLAŠŤ: | Schwalbe G-One Bite Perf. RaceGuard TLE 40-622 |
| GRIPY: | Omotávka KTM |
| ŘÍDÍTKA: | KTM TEAM Road flare 16° |
| PŘEDSTAVEC: | KTM Team Road 8° |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| SEDLOVKA: | KTM Team 27.2/350 |
| SEDLO: | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| HMOTNOST: | 10,3 kg |
| BARVA: | burnt orange (black+red+yellow) |
| VELIKOSTI: | XS 49cm, S 52cm, M 55cm, L 57cm, XL 59cm |
Geometrie:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9008594470132 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 2x11 |
