Gravel KTM X-STRADA ELITE 1x11
Detailní popis produktu
Špičkový karbonový štěrkolet je osazen těmito komponenty:
| RÁM: | X-Strada Gravel Premium Carbon / R-2980 |
| VIDLICE: | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mountings F14 |
| PŘEHAZOVAČKA: | Shimano GRX RX812-11 shadow+ |
| PÁČKA ŘAZENÍ: | Shimano GRX RX600 |
| KLIKY: | Shimano GRX RX600-1 40T |
| KAZETA: | Shimano Deore M5100-11 / 11-42 |
| ŘETĚZ: | Shimano LG500 |
| BRZDY: | Shimano GRX RX400 hydraulic |
| BRZDOVÉ KOTOUČE: | Shimano RT64 CL 160 / 160 |
| PŘEDNÍ KOLO: | Mavic ALLROAD S DISC CL 100/12TA / 622x22TSS |
| ZADNÍ KOLO: | Mavic ALLROAD S DISC CL 142/12TA / 622x22TSS |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ: | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| ZADNÍ PLAŠŤ: | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| GRIPY: | KTM tape |
| ŘÍDÍTKA: | KTM TEAM Road flare 16° |
| PŘEDSTAVEC: | KTM Team Road 8° |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| SEDLOVKA: | KTM Team 27.2/350 |
| CELKOVÁ HMOTNOST: | 109 kg (permissible total weight) |
| HMOTNOST: | 8,9 kg (without pedals) |
Geometrie:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9008594470033 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 1x11 |
