Plášť Schwalbe G-ONE OVERLAND 45-622 SuperGround Addix Speedgrip TLE skládací
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
PARAMETRY
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.4,0 bar |
| Rozměr pláště | 28x1,7 ETRTO 45-622 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 100 kg |
| Váha pláště (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 570 g |
| Rozměr | 28" |
| Velikost | 28" |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026495905954 |
| Barva: | Černá |
| ? Bezdušový plášť: | Ano |
| ? Materiál patky: | Kevlar (skládací) |
| Rozměr krosových plášťů: | 28x1,7 ETRTO 45-622 |
| Šířka plášťů a galusek: | 45mm |
