Plášť SCHWALBE Lugano II 28-622 KevlarGuard černá neskládací
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

LiteSkin
Nejlehčí volba.LiteSkin pláště nemají bok SnakeSkin,mají ale stabilní jádro.

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.
PARAMETRY
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 28-622 |
| Směs | Silica |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 380 g |
| Duše | 15,16,17,18 |
| Rozměr | 28" |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026495862776 |
| Barva: | Černá |
| ? Bezdušový plášť: | Ne |
| ? Materiál patky: | Drát |
| Šířka plášťů a galusek: | 28mm |
