Plášť SCHWALBE One 25-622 Addix RaceGuard černá tube type skládací
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

Ochrana 4 RaceGuard
RaceGuard. Dvojitá vrstva nylonové tkaniny. Dobrá ochrana pro lehké sportovní pláště.
PARAMETRY
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-9,0 bar |
| Tech. ochrana | RACEGuard |
| Rozměr pláště | 28x1; ETRTO 25-622; 700x25C |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 245 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 4026495862011 |
| Barva: | Černá |
| ? Bezdušový plášť: | Ne |
| ? Materiál patky: | Kevlar (skládací) |
| Šířka plášťů a galusek: | 25mm |
