Plášť Schwalbe plášť G-One comp 45-622 K-Guard drát
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.

Green Compound
Směs běhounu pláště vyrobená z recyklovaných surovin
PARAMETRY
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | max.4,5 bar |
| Směs | GreenCompound |
| Max.zatížení při max.tlaku | 100 kg |
| Váha pláště (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 680 g |
| Velikost | 28" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026495949088 |
| Barva: | Černá |
| ? Bezdušový plášť: | Ne |
| ? Materiál patky: | Drát |
| Rozměr krosových plášťů: | 28x1,7 ETRTO 45-622 |
| Šířka plášťů a galusek: | 45mm |
