Plášť SCHWALBE PRO ONE 25-622 SuperRace V-Guard TLE transparent skin skládací
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

Tubeless easy
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

ADDIX Race
Speciální směs pro rychlá silniční kola.
V-Guard Race
Lehká a odolná Hi-Tech tkanina.

SUPER RACE
2 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu RACEGUARD ochranný pás.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
PARAMETRY
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | transparent skin |
| EPI | 127 |
| Min/max tlak | 5,0-7,5 bar |
| Rozměr pláště | 28x1,1; ETRTO 25-622; 700x25C |
| Směs | ADDIX Race |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 265 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026495891585 |
| Barva: | Transparent skin |
| ? Bezdušový plášť: | Ano |
| ? Materiál patky: | Kevlar (skládací) |
| Šířka plášťů a galusek: | 25mm |
