Plášť SCHWALBE Pro One 28-622 Addix Race V-Guard TLE skládací
Detailní popis produktu
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

Ochrana 5 V-Guard
Účinná ochrana lehkých plášťů.

ADDIX Race
Speciální směs pro rychlá silniční kola.

Souplesse
Speciální kostra závodních plášťů

Bezdušová technologie
PARAMETRY
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 127 |
| Min/max tlak | 4,0-6,5 bar |
| Tech. ochrana | V-Guard |
| Rozměr pláště | 28x1,1 ETRTO 28-622 |
| Směs | ADDIX Race |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 270 g |
| Duše | 15,16,17,18 |
| Rozměr | 28" |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026495862554 |
| Barva: | Černá |
| ? Bezdušový plášť: | Ano |
| ? Materiál patky: | Kevlar (skládací) |
| Šířka plášťů a galusek: | 28mm |
