Rámová sada KTM REVELATOR ALTO NANO PREMIUM CARBON (carbon, silver, chrome dots)
Detailní popis produktu
Specifikace rámové sady:
| Barva: | Carbon/silver/crome dots |
| Hmontost: | 913 g (rám M/55 cm) + 365 g (vidlice) |
| Označení rámu: | Revelator Alto Nano Premium Carbon R4910 |
| Označní vidlice: | KTM F15 Revelator Alto Nano Carbon |
| Sedlovka: | KTM ProLink zero Carbon aero 400 mm |
| Řízení: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Přední osa: | KTM TEAM 100-12TA M12x1.5 (bez páčky) |
| Zadní osa: | KTM TEAM 142-12TA M12x1.75 (bez páčky) |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční rámy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál rámu: | Karbon |
