Silniční kolo Isaac Boson mineral white, Shimano 105
Detailní popis produktu
Technologie:
- Technologie Advanced Carbon Tech ISLD
- Materiál Isaac Nano Carbon ACT DUAL 30
- Váha rámu je 1150 gramů ve velikosti L
- Pevné osy Thru axle 12 mm
- Barevné provedení Mineral White
- Hlavové složení 1,5" horní a 1,5" spodní
- Plně integrované vedení bovdenů
- Integrovaný cockpit ISAAC Airflow
- Střed Press Fit BB 86,5/41 mm
- Sedlovka 27,2 mm D-shaped
- Průchodnost 32C
K dispozici: celé kolo nebo rámová sada.
Specifikace:
| Název produktu: | Silniční kolo Isaac Boson Mineral White |
| Model: | Silniční kolo Isaac Boson Disc LTD |
| Kompletace: | Celé kolo |
| Sada: | Shimano 105 R7100 2x12 |
| Kola: | DT Swiss P1800 32 DB |
| Náboje: | DT Swiss 370 OEM |
| Pláště: | GoodYear Eagle TLR 700x28 |
| Řidítka: | Integrovaný kokpit Isaac Airflow Carbon 42/10 cm |
| Sedlovka: | Isaac aluminium Ø 27,2 mm |
| Střed: | Press Fit BB86 |
| Kliky: | délka 172,5 mm, převodníky 50-34z, kazeta 11-30z |
| Hmotnost: | 8,3 kg |
Geometrie:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2064180000005 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ brzd: | Kotoučová |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 2x12 |
