Silniční kolo Isaac Boson Stone Black Ultegra Di2, FFWD RYOT 55
Detailní popis produktu
Technologie:
- Technologie Advanced Carbon Tech ISLD
- Materiál Isaac Nano Carbon ACT DUAL 30
- Váha rámu je 1150 gramů ve velikosti L
- Pevné osy Thru axle 12 mm
- Barevné provedení Stone Black/Gold
- Hlavové složení 1,5" horní a 1,5" spodní
- Plně integrované vedení bovdenů
- Integrovaný cockpit ISAAC Airflow
- Střed Press Fit BB 86,5/41 mm
- Sedlovka 27,2 mm D-shaped
- Průchodnost 32C
K dispozici: celé kolo nebo rámová sada.
Specifikace:
| Název zboží: | Silniční kolo Isaac Boson Stone Black Ultegra Di2 L |
| Velikost: | L |
| Model: | Silniční kolo Isaac Boson Disc |
| Kompletace: | Celé kolo |
| Sada: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kola: | FFWD RYOT 55mm |
| Náboje: | FFWD 2:1 Straightpull |
| Řidítka: | Isaac Airflow Carbon 42/110 |
| Sedlovka: | Isaac 27,2mm D-shaped |
| Kliky: | 52/36 zubů, délka 175 mm |
| Kazeta: | 11-30 zubů |
Geometrie:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2064650000009 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ brzd: | Kotoučová |
| ? Elektronické řazení: | Ano |
| Počet převodů: | 2x12 |
