Silniční kolo Isaac Element granite grey Ultegra Di2 FFWD Ryot 44
Detailní popis produktu
Všechny karbonové rámy Isaac jsou z nejlepších karbonových vláken japonského lídra Toray karbon. Rám a vidlice ISAAC ELEMENT jsou vyrobeny z materiálu Advanced Carbon TEch Quad 60 SL. Tento materiál je tvořen 4 typy karbonu a dosahuje pevnosti v tahu 60 tun/cm2. Má nejlepší poměr váhy/pevnosti, díky tomu rám ve velikosti L váží pouhých 750 g (!!!) při zachování vysoké tuhosti.
Technologie rámu Isaac Element:
- Technologie Isaac HM Nano Quad Carbon
- Materiál Advanced Carbon Tech Quad 60
- Váha rámu je 750 gramů ve velikosti L
- Barevné provedení Granite Grey
- Hlavové složení 1,5" spodní a 1,5" vrchní
- Pevné osy Thru axle 12 mm
- Střed Press Fit BB 86,5/41mm
- Plně integrované vedení bovdenů
- Integrovaný kokpit ISAAC Airflow
- Průchodnost rámu pro pláště až 32C
K dispozici: celé kolo nebo rámová sada. Cena rámové sady 79990,-. Každý model kol Isaac si můžete naspecifikovat podle svých předsta.
Specifikace kola Isaac Element Granite Grey, Ultegra Di2, FFWD Ryot 44, SL:
| Rám: | Isaac Element Granite Grey |
| Sada: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kola: | FFWD RYOT44 Carbon |
| Náboje: | FFWD TWO/ONE SP 2:1 |
| Pláště: | Schwalbe Pro One 28-622 |
| Řidítka: | Integrovaný kokpit Isaac Airflow Carbon 42/10 cm |
| Sedlovka: | Isaac Ø 27,2 mm |
| Sedlo: | San Marco Aspide Open FX Carbon Narrow |
| Střed: | Press Fit BB86 |
| Kliky: | délka 172,5 mm, převodníky 52-36z, kazeta 11-30z |
| Hmotnost: | 7,1 kg |
Geometrie:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2065060000009 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ brzd: | Kotoučová |
| ? Elektronické řazení: | Ano |
| Počet převodů: | 2x12 |
