Silniční kolo Isaac Vitron Galaxy Blue, Shimano 105, velikost L
Detailní popis produktu
Silniční kolo Vitron, speciálně navržené pro sportovní cyklisty, nabízí bezkonkurenční kombinaci pohodlí a tuhosti při zachování skvělé ovladatelnosti. Všechny karbonové rámy Isaac jsou z nejlepších karbonových vláken japonského lídra ve vývoji uhlíkových vláken Toray karbon. Rám a vidlice ISAAC VITRON jsou vyrobeny z materiálu Advanced Carbon Tech Unum 24. Tento materiál je tvořen 1 typem karbonu a dosahuje pevnosti v tahu 24 tun/cm2. Zaručuje optimální rovnováhu mezi hmotností, pohodlím a tuhostí pro vynikající jízdní výkon.
Technologie:
- Technologie Advanced Carbon Tech ISLD
- Materiál Isaac UNUM 24 Carbon
- Váha rámu ve velikosti L je 1200 gramů
- Barevné provedení Galaxy Blue
- Hlavové složení 1,5" horní a 1,5" spodní
- Isaac full-integrated system vedení bovdenů
- Střed BSA
- Sedlovka standard 27,2 mm
- Průchodnost 32C
- Vidlice Isaac Full Carbon
K dispozici: celé kolo nebo rámová sada.
Specifikace:
| Název produktu: | Silniční kolo Isaac Vitron Galaxy Blue |
| Model: | Silniční kolo ISAAC Vitron Disc LTD 2024 |
| Kompletace: | Celé kolo |
| Sada: | Shimano 105 R7100 2x12 |
| Kola: | DT Swiss E1800 30 |
| Náboje: | DT Swiss 370 OEM |
| Pláště: | GoodYear Eagle Sport 700x28 |
| Řidítka: | šířka 42 cm |
| Představec: | délka 110 mm |
| Sedlovka: | Isaac aluminium Ø 27,2 mm |
| Střed | BSA |
| Kliky: | délka 175 mm, převodníky 50-34z, kazeta 11-30z |
| Hmotnost: | 8,96 kg |
Geometrie:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2064250000003 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ brzd: | Kotoučová |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 2x12 |
