Silniční kolo KTM REVELATOR Campagnolo
Detailní popis produktu
Ani my nechceme zůstat pozadu a proto Vám přinášíme tento úspěšný model v individuální stavbě za bezkonkurenční cenu.
| ŘAZENÍ: | Campagnolo 2x12 |
| RÁM: | KTM Revelator ADK Performance Carbon Monocoque |
| VIDLICE: | Carbon Fork F8 |
| PŘEHAZOVAČKA: | Campagnolo Chorus 12s |
| PÁKY ŘAZENÍ: | Campagnolo Super Record 12s |
| KLIKY: | Campagnolo Record 172,5mm 52-36z |
| KAZETA: | Campagnolo Chorus 11-29z |
| BRZDY: | Campagnolo Record Direct Mount |
| PŘEDNÍ KOLO: | FFWD F6R, DT Swiss 240 |
| ZADNÍ KOLO: | FFWD F6R, DT Swiss 240 |
| PŘEDNÍ GALUSKA: | TUFO Elite Ride 23 |
| ZADNÍ GALUSKA: | TUFO Elite Ride 23 |
| ŘÍDÍTKA: | Ritchey WCS Carbon 420mm |
| PŘEDSTAVEC: | KTM Prime |
| SEDLO: | San Marco |
| SEDLOVKA: | Ritchey Superlogic Carbon |
| HMOTNOST: | 6,8 kg |
| BARVA: | Modrá-bílá |
| VELIKOSTI: | 57cm (177-186cm) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2051520000009 |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Typ brzd: | Ráfková |
| ? Elektronické řazení: | Ne |
| Počet převodů: | 2x12 |
